Каталог товарів

Як визначити розмір бюстгальтера?

Категорії

Продаж нижньої жіночої білизни має починатися для будь-якого консультанта з вивчення, як правильно підібрати бюстгальтер за розміром . Це допоможе отримати подяку та повторний прихід клієнта, його рекомендації. Здійснити підбір, звичайно ж, простіше, коли клієнт приходить, і з ним можна попрацювати наживо. Але можна це зробити також онлайн, менеджерам інтернет-магазинів чи дропшипперам.

Результати неправильного підбору розміру бюстгальтера

Якщо клієнтці неправильно підібрати розміри ліфчиків , це може призвести до негативних наслідків і стати не тільки естетичною проблемою, а й негативно позначитися на її здоров'ї:

  • з'являється дискомфорт;
  • стискається грудна клітина;
  • порушується кровообіг;
  • утворюється негарний рельєф, особливо під одягом, що облягає;
  • при маленькій чашці погруддя «вивалюється» з неї, перетискається, болить, виглядає некрасиво;
  • велика чашка «проковтне» груди, візуально зробивши її ще менше.

Крім того, при занадто великому розмірі чашки бюстгальтера втрачається сенс його носіння, оскільки груди мало підтримуються. Щоб уникнути перелічених неприємностей, важливо щоразу перед покупкою визначати розміри бюстгальтерів.

Кроки для визначення розміру ліфчиків

Поради щодо того, як визначити розмір бюстгальтера, варто почати з того, щоб придбати допоміжний вимірювальний матеріал. Ним стане сантиметрова стрічка і по можливості поролонові філіжанки. Широкий вибір пропонується в магазинах швейної фурнітури. Якщо виміри потрібно зробити терміново, а вказаних речей під рукою немає, можна скористатися звичайним класичним бюстгальтером на м'якому поролоні.

До речі, розраховувати на вказаний на бирці розмір бюстгальтера не варто, оскільки у різних виробників вони можуть відрізнятися розмірною сіткою. Не варто надто звертати увагу на розмірний ряд попередніх покупок, якщо тільки її не робили найближчого тижня. Справа в тому, що тіло згодом змінюється, як і груди. Вагітність, період лактації та припинення годування дитини впливають на неї так само, як і набір чи скидання ваги. Тому потрібно перед кожним придбанням зробити вимірювання, визначити розмір грудей.

Перед тим, як правильно визначити розмір бюстгальтера , потрібно:

  1. Поміряти обхват грудей.
  2. Дізнатися розмір чашки.
  3. Звернути увагу на висоту бретелів.

Вимірювання обхвату грудей зробити досить легко. Для цього одягається класичний ліфчик з м'якою чашкою, по вершинах, що виступають його, проводиться замір. Можна також сантиметром здійснити замір грудної клітки під грудьми. Потрібно, щоб пояс бюстгальтера, що купується, сів досить щільно на тілі (адже саме він виконує на 90% підтримку грудей), але не здавлював грудну клітину надто. Потрібно зробити нахили в різні боки, перевіривши, чи пояснюється пояс бюстгальтера. В іншому випадку необхідно взяти розмір менше.

Щоб визначити розмір бюстгальтера, застебнути спідню білизну треба на крайню застібку. У процесі експлуатації нижній одяг розтягується. Щоб не викидати її при найменшій деформації, виробники вшивають кілька застібок, що використовуються в міру розтягування туалетного предмета. Ззаду під пояс має бути не більше 2 пальців – це норма – інакше також слід приміряти меншу модель.

Вибір розміру чашки

Визначити розмір бюстгальтерів, не знаючи розмірів чашки, неможливо. У бутіку клієнткам необхідно запропонувати просто примірку ліфчиків різних марок приблизно відповідного розміру по обхвату грудей. З них вибирається оптимальна, найкраща. Якщо ж вибір розміру бюстгальтера здійснюється менеджером інтернет-магазину або дропшиппером, потрібно порадити клієнтці приміряти класичний ліфчик з м'якою чашкою, глибину (від найвищої точки до пояса) якої потрібно дізнатися. Одночасно консультант заміряє різні за розміром поролонові чашки або їх висоту в класичному ліфчику.

Такі маніпуляції допоможуть приблизно визначити розмір грудей клієнтки. (Вони відрізняються від А до F , але при цьому можуть варіювати навіть у різних моделях білизни однієї фірми). Далі потрібно зняти виміри бюстгальтера, що вибирається, і порівняти його з отриманим результатом. Якщо вони збігаються, можна оформляти замовлення. Потрібно враховувати також, що деякі моделі, наприклад, пуш-ап збільшують груди, піднімають її.

Вивчаючи, як визначити розмір бюстгальтера, слід звернути увагу і на бретелі. Вони мають регулюватися висотою, т.к. в процесі носіння також мають властивість розтягуватися, але при цьому спочатку не надто затягуватися. Якщо вони знімні, то місця з'єднання повинні бути досить вузькі, що дозволить бретелям не зніматися під час нахилів тіла або під час руху власниці бюстгальтера. Такі прості поради про те, як правильно підібрати бюстгальтер за розміром, допоможуть якісно обслужити клієнтів, залучити якомога більше їхньої кількості. А це означає зробити бізнес більш прибутковим.

Де придбати бюстгальтери оптом різних розмірів?

Інтернет-ресурс fabriki.com.ua пропонує урізноманітнити асортимент бутіків, інтернет-магазинів та груп у соцмережах дропшиперів, що займаються роздрібним продажем одягу, різноманітними моделями та розмірами бюстгальтерів. Причому замовлення приймаються як великі оптові партії, і на мала кількість одиниць. Окрім ліфчиків, сайтом пропонується інший різноманітний одяг для всієї родини. Асортимент сервісу fabriki.com.ua налічує 88 000 позицій з 12 світових країн. Знайти потрібний продукт і закачати його при цьому досить просто, завдяки простій пошуковій системі та можливості закачування у різних формах.

Професійні менеджери завжди нададуть допомогу у підборі оптимальних варіантів товару, проведуть консультацію з питань, що цікавлять. Тепер немає потреби шукати нових виробників, витрачаючи на цей час. До того ж, полегшується процес оплати замовлення, що здійснюється єдиному постачальнику, що дбає про високу якість товару, періодичне його оновлення, а також комфортну роботу замовників. Товарообіг, а значить, і прибуток збільшиться за рахунок швидко оброблюваних заявок та швидкого відвантаження товару.

Приєднуйтесь до команди, що співпрацює з fabriki.com.ua, адже це безперечна зручність та вигода для кожного оптовика!

( 419 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Переглянути всі