Каталог товарів

Суцільні купальники (396)

Суцільні купальники
Сортувати по:
Фільтр

Пляжний одяг та відрядні купальники від виробника для жінок та дівчат на нашій інтернет платформі – одні з найякісніших та найкрасивіших. Торгові марки відібрано з особливою ретельністю та увагою до кожних деталей, а також відповідаю вимогам багатьох українських жінок.

Купити купальники оптом в Україні на fabriki.com.ua вам завжди буде легко і приємно. У нашому каталозі зібрані бренди, які з особливою гордістю випускають свій продукт на світовий ринок та на ринок України зокрема. Високотехнологічне виробництво купальників, які пропонують усі бренди, що увійшли до каталогу, дає гарантію в тому, що ви наповните свій магазин, інтернет магазин або бутік виключно товаром найкращої якості.

У виробництві відрядних купальників важливим елементом є матеріал. Якість тканини всіх купальників нашого магазину дуже висока. Кожен бренд пропонує продукцію з матеріалів, які стійкі до UF-променів, мають високу зносостійкість, швидко сохнуть і еластичні.

Великий асортимент відрядних купальників від виробника, а також пляжних тунік, парео, спідниць задовольнить багатьох оптових покупців. Різноманітність фасонів та стилів, від завжди актуальної класики до екстравагантних та сміливих моделей. У нас представлена і серія моделюючих відрядних купальників, які виготовлені за спеціальною технологією, яка підкреслює лише переваги та красу жіночої фігури. Колірні рішення відрядних купальників відповідають світовим модним тенденціям у моді пляжного одягу. Розмірний ряд жіночих купальників максимально об'ємний, від S до XXXL.

В Україні наша інтернет платформа одна з найкращих, де можна не лише купити відрядні жіночі купальники, а й створити свою власну колекцію, яка приносить вдячних покупців.

Переглянути всі