Каталог товарів

Презентація нашого сервісу

Категорії

Fabriki   це інтернет магазин, який об'єднує у своєму каталозі понад 70 постачальників та виробників одягу, білизни та текстилю різних цінових категорій, з більш ніж 12 країн . У єдиному каталозі зібрано понад 80 000 товарів українських та зарубіжних виробників уже популярних та нових брендів одягу.

Каталог магазину представлений чоловічим, жіночим та дитячим асортиментом одягу, текстилем для дому. Весь асортимент товарів структурований і розкладений по поличках, що дозволяє легко знайти необхідні позиції.

 

Суть проекту в об'єднанні українських виробників у єдиний каталог, структурований, зрозумілий.

Шлях від виробництва до кінцевого покупця складається із кількох етапів. Починаючи від розробки моделей до продажу в магазині.

Fabriki оптовий майданчик , який безпосередньо об'єднує виробників одягу з рітейлерами, роздрібними магазинами, бутіками та підприємцями-початківцями. Сервіс створений для того, щоб спростити закупівлю асортименту для рітейлу бізнесу. Також запакувати та зробити зрозумілу пропозицію для закордонних партнерів.

Зараз багато виробників займаються просуванням товарів, з різним ступенем успішності. Порізно це добре. Але комплексно українські товари не просунуті та мають слабкий маркетинг.

Українські бренди потрапляють у видачу Google , лише якщо вказувати бренд. Лише лояльні клієнти. Клієнти не можуть знайти товар за загальним запитом.

Масовий ринок заповнений українськими товарами як в онлайні так і в роздрібній мережі фрагментарно, так би мовити. Поодинці кожен просуває свій бренд і намагається його поширити, наскільки вистачає фінансів та інших ресурсів.

Сервіс fabriki пропонує об'єднатися зусиллями та створити потужну пропозицію на ринку.

Кожен бренд чи виробник так і продовжує просуватися самотужки, але з'являється додатковий сервіс як fabriki.com.ua який пропонує додатковий канал продажу та розповсюдження товарів на ринку. Ми формуємо структурований каталог товарів, з легким доступом для ритейлу продавців, забезпечуємо легкий вхід для оптових покупців та інтернет магазинів.

Ми пропонуємо комплексне просування Вашого бренду в соціальних мережах, SEO просування, контекстна реклама по загальним запитам та суміжним запитам.

Наше завдання – це створити чітку взаємодію між фабрикою та рітейлером. Така взаємодія передбачає, що зв'язок між фабрикою та магазином буде налаштований таким чином, що фабрики зможуть відшивати товар, який затребуваний на ринку та слідувати тенденціям, вчасно отримуючи зворотний зв'язок та швидко реагувати на зміни. Роздрібні магазини отримують широкий асортимент та швидкий доступ до товарів з виробництва.

Наше основне завдання спростити і прискорити шлях товару з фабрики до кінцевого покупця , щоб кожен учасник процесу отримав винагороду, а кінцевий покупець був задоволений покупкою.

Ми ваш окремий аутсорсинг відділу продажів, що працює на результат, де частина завдань фабрики буде лягати на наші плечі.

Ми формуємо каталог, фотографії, структуруємо та подаємо асортимент оптовим клієнтам. Якщо фабрики не хочуть працювати з дрібними покупцями, то ми робимо великі замовлення, а потім розподіляємо та працюємо з дрібними покупцями.

У нас завжди актуальні залишки, клієнт може зробити як оптове, так і роздрібне замовлення. Для зручнішого підбору товару його можна відфільтрувати за кольором, розміром, ціною. Залежно від специфіки товару ми можемо продавати товар як поштучно, так і ростовками.

Також ми впроваджуємо систему підбору розміру. Спільно з проектом Looksize формуємо систему, при якій людина може побачити відповідний розмір по конкретному бренду.

Наше основне завдання зібрати гардероб з українських виробників та через мережу рітейлерів, комплексним піаром в інтернеті, просуванням хештега followukraine , зробити модним трендом товари від українських виробників .

Ми хочемо виставити таку ціну, як і у вас. У розділі партнери ставимо посилання та логотип Вашого виробництва. У свою чергу, на своєму сайті партнер може розмістити посилання на наш сервіс як можливість закупівлі через нього. Тим самим створимо посилальну вагу, яка загалом просуне всіх разом у пошукових запитах.

( 124 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Переглянути всі