Каталог товарів

Rewon (30)

Rewon

Польський бренд Rewon з 1995 р. займається виробництвом панчішно-шкарпеткових виробів. Завдяки новітнім технологіям виготовлення, оригінальним дизайнерським рішенням та якісній пряжі, компанія є одним із провідних виробників трикотажу у Польщі та успішно продає готові вироби у 20 країнах.

Сортувати по:
Фільтр

У каталозі Rewon присутні колготки, шкарпетки, гольфи для споживачів різного віку. Для виготовлення продукції використовується якісне бавовняне волокно (65%) та поліамід (35%). Бавовна пропускає повітря, а за рахунок вмісту поліаміду трикотажні вироби добре облягають і довше зберігають привабливий зовнішній вигляд. Такий склад забезпечує міцність, еластичність та довговічність продукції.

Фірма застосовує новітні технології виробництва, це підтверджено сертифікатами «Безпечно для новонародженого», «Безпечно для дитини». Бренд має ліцензію на використання знаку «Lycra» та ліцензію «Sanitized», яка підтверджує право компанії на застосування антибактеріальних та протигрибкових засобів.

Купуйте якісну продукцію Rewon оптом та в роздріб у нашому інтернет-магазині. Також у нас ви зможете купити Rewon для найменших – трикотажні вироби із колекції Rewonki. Шкарпетки та колготки для немовлят виготовляються з якісної єгипетської бавовни Mako Egyptian Cotton, з використанням технології ручного з'єднання Lin Toe, що унеможливлює можливе тертя та дискомфорт.

Переглянути всі