Каталог товарів

Популярні види чоловічих трусів

Категорії

Чоловіки – це особливі покупці. Вважаючи себе абсолютно невибагливими, іноді можуть значно більше перебирати продукцію, ніж жінки. Найчастіше сильна половина людства обирає певні моделі чоловічої спідньої білизни , до яких вони звикли. Не завжди, щоправда, ці види чоловічих трусів відповідають ергономічним особливостям тіла їхнього власника. Тим не менш, чоловіки рідко змінюють улюблені фасони. Тому дуже важливо при підборі звертати увагу клієнтів на:

 1. Якість тканини та пошиття
 2. Розмір
 3. Зручність
 4. Забарвлення
 5. Практичність
 6. Тривалість носіння

Нерідко для чоловіків саме ці критерії стають вирішальними. Одночасно консультанту-професіоналу слід розуміти, які бувають чоловічі труси. Це допоможе догодити клієнту, обслужити його професійно, якісно, розповівши про всі особливості продукту. Можливо, правильно подана інформація допоможе змінити вибір замовника, позбавивши його дискомфорту. Адже іноді звичні моделі чоловічих трусів не надто зручні їхньому власнику, а одягнувши інші види чоловічої білизни, він відчував би себе комфортніше.

Різновиди чоловічих трусів

Рекомендувати покупцям ту чи іншу модель чоловічої спідньої білизни буде значно простіше, якщо розумітися на них. Крім того, це важливо, оскільки сучасна молодь, намагаючись бути в тренді, прагне придбати новинки, називає різні назви, в яких нескладно загубитися новачкові. Щоб виглядати в очах клієнтів на висоті і не розгубитись у різноманітті продукції, краще ознайомитись із варіантами заздалегідь.

На сьогоднішній день найбільш популярні та куповані види чоловічих трусів:

 • сліпи;
 • боксери;
 • хіпси;
 • сімейки;
 • бікіні;
 • джокстрепи;
 • стрінги.

Мужские трусы слипыПерші (ще цю модель називають плавки, брифи ) являють собою звичайну білизну, що приховує інтимну зону спереду і повністю сідниці, але з високо відритими стегнами. Виробники сьогодні пропонують їх із заниженою талією або класичні, до пояса. Такий вид чоловічих трусів можна носити як під повсякденним одягом, так і гарними костюмами. Прекрасно вони підійдуть і для спортивних занять, бо не сковують рухи. Ще однією перевагою сліпів є те, що вони не просто піднімають інтимну частину тіла чоловіка, але здатні візуально її збільшити.

Бікіні нерідко відносять до попереднього вигляду чоловічої спідньої білизни. Але якщо в перших з'єднання передньої та задньої частини виконано широким відрізом тканини збоку, то в даному випадку – вузькою смугою чи шнурками. Вони добре виглядають під брюками та джинсами низької посадки, а також як пляжний одяг. Для тих, хто займається бодібілдингом, така модель – уніформа, що максимально відкриває красиве підкачане тіло.

Боксери (тобто труси-шорти або труси-шорти) - стиль чоловічих трусів, що виглядає як шортики. Бувають просторі, класичні (інакше - сімейки ) або моделі, що облягають. Сімейки ніде не стягують, дозволяють шкірі дихати, не сковують рухи, але при цьому не завжди красиво виглядають під одягом, збираються в складки під прилеглими штанами або шортами. Зате вони чудово підходять для більш просторого одягу, а спати в них саме задоволення. Боксери, що облягають, також не сковують руху, але їх можна одягати під різний одяг. Мужские боксеры

Висота боксерів може бути великою, середньої довжини, зустрічаються також укорочені моделі чоловічих трусів, що називаються, звані хіпси . Вони довжина вироби з боків і спереду, ззаду однакова. Виглядають вони стильно та красиво, а тому набирають все більшої популярності серед чоловіків. Підходять всім представникам чоловічої статі без винятку, до того ж, візуально роблять привабливішими чоловічі геніталії та ріки.

Джокстрепи (інакше їх називають джоки, бандаж, атлетичні супорти) чудово піднімають чоловічі статеві органи, абсолютно не захоплюючи сідниць. Виглядають як тканинний відріз для переда, з'єднаний із двома гумками ззаду. Такий вид чоловічих трусів можна одягати у спортзал під час тренувань з єдиноборств чи регбі, під велосипеди або з вузькими штанами, шортами.

Стрінги - також досить відкритий тип чоловічих трусів. Вони відмінно закрита передня частина тіла, а зі спини вони виглядають як вузька смуга тканини. Зазвичай така білизна одягається під час побачень, що дозволяє здивувати партнерку. Також вони дуже зручні для любителів дуже вузьких штанів, оскільки не труть.

Статистика з асортименту чоловічих трусів

Виходячи зі статистики продажів чоловічої білизни на українському ринку, моделі чоловічих трусів можна розділити приблизно в такому відсотковому співвідношенні:

1 місце: боксери (хіпси, шорти та всі їх різновиди по довжині) - 44%

2 місце: сліпи (брифи, труси плавками) – 38%

3 місце : «сімейки» (боксери вільно крою) - 13%

4 місце: стрінги, джоки – 5%

При формуванні асортименту свого магазину можна враховувати таке відсоткове співвідношення, але є нюасні за кольорами, особливостями моделей, матеріалів виконання. Тому наведені вище цифри мають більше ознайомлювальний характер. При детальному виборі асортименту для свого магазину необхідно проконсультуватися з фахівцями та вивчити основні моменти при виборі чоловічих трусів.

Де придбати різні види чоловічої білизни оптом?

Семейные трусы

Сайт fabriki.com.ua пропонує урізноманітнити асортимент моделей чоловічої нижньої білизни бутиків, інтернет-магазинів та дропшиперів, що займаються роздрібним продажем одягу. Здійснити це можна, замовляючи як великі оптові партії продукції, і кількома позиціями. Знайомитись з асортиментом із 88000 різноманітних якісних продуктів із 12 країн світу, викладати нові товари на власному ресурсі зручно, адже навігація по сайту досить проста. Завантажити пропонований асортимент на свій сайт можна у різній формі.

Досвідчені менеджери завжди зможуть проконсультувати з питань, що цікавлять, допоможуть підібрати оптимальні варіанти продукції, зорієнтують в асортименті. Причому не потрібно витрачати час на пошук нових виробників, а оплата здійснюється єдиному постачальнику, який піклується про якість товару та часте його оновлення. Завдяки швидкій обробці замовлення, його відправленню з'явиться можливість збільшення товарообігу. Це, своєю чергою, дозволить вирости прибутку. Команда спеціалістів вже зробила велику роботу за Вас.

Співпраця з fabriki.com.ua зручна та вигідна для кожного оптовика, приєднуйтесь!

 
( 237 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Переглянути всі