Каталог товарів

Kinga (418)

Kinga

Нижня жіноча білизна Кінга відрізняється особливою елегантністю та шармом. А все завдяки дизайнерам, які ще на етапі ескізу, запроваджують останні тенденції міланської та паризької моди.

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Понад 20 років роботи в індустрії нижньої білизни Польщі компанія Kinga змогла досягти вершини визнання та поваги своїх клієнтів. Це вдалося бренду за рахунок правильно розставлених пріоритетів, високоточного обладнання та колективу, що любить свою справу.

Не єдиним дизайном, жіноча білизна Kinga, займає лідируючі позиції з продажу в роздрібній мережі. Але так само, і високою якістю крою, правильними (відповідними параметрами тіла) лекалами та безпечними для здоров'я жінки тканинами та фурнітурою для білизни. Гучні слова про комфорт та зручність жіночої нижньої білизни Kinga, підтверджується самими жінками, що працюють на виробництво. Їм першим вдається випробувати на собі новинки. Таким чином протестувати моделі на недоліки та знайти вади. Згодом, доопрацювати та випустити, кінцевому споживачеві, абсолютно ідеальну білизну Kinga.

Не багато виробників з Польщі можуть пишатися тавром Made in Poland, адже воно підтверджує, що всі етапи виробництва проходять на території республіки. Тільки так, за словами власника, можна контролювати якість кожного виробу на всіх етапах виробництва.

Закохатися та купити нижню білизну Kinga

Модельний асортимент торгової марки Kinga широкий та різноманітний. Білизна призначена для жінок різних параметрів тіла та з різними обсягами стегон, грудей та талії. При виборі білизни кожна прагне досягти ідеальних пропорцій пісочного годинника. Відштовхуючись від свого типу фігури, жінка вибирає той чи інший стиль трусиків і бра.

Kinga надає каталог, наповнений комплектами жіночої білизни для кожного типу фігури та індивідуального розміру. Асортимент Kinga включає бюстгальтери (класичний, балконет, push-up, бюстьє), та трусики (сліпи, танга, кюлот, бразилії).

Каталог Kinga не обмежений лише комплектами спідньої білизни. Асортимент пеньюарів та корсетів Kinga – ексклюзивний та шикарний. Вражаюча здатність компанії зробити гарні еротичні моделі пеньюарів та корсетів, дивують і закохують у себе, навіть примхливих французів, на щорічній виставці в Парижі Salon International de la Lingerie.

Купити білизни оптом від Kinga можна за системою дропшипінг, яка максимально зручна для власників магазинів і не тільки. Також для оптових покупців, корисні будуть рекомендації наших менеджерів, про новинки і топ продаються комплекти, та інші види нижньої білизни Kinga.

Переглянути всі