Каталог товарів

Kiev Fashion 2018

Категорії
Зміст
  1. Kiev Fashion 2018 – фестиваль моди
  2. Виробники одягу – учасники фестивалю
  3. Kiev Fashion 2018 на крок попереду
  4. Де купити одяг з виставки Kiev Fashion 2018?

Kiev Fashion 2018 – фестиваль моди

У Києві в період з 7 по 9 лютого 2018 року пройшло незабутнє свято краси – міжнародний фестиваль моди Kiev Fashion 2018. Це найбільший виставковий проект з багаторічною історією, якому вдається зберегти всі найкращі традиції фестивалю. По суті є унікальним професійним форумом в індустрії моди в Україні.

Цей фестиваль це головна бізнес-платформа, для учасників ринку легкої промисловості, яка об'єднує тисячі виробників, баєрів та фахівців модної індустрії. Саме тут народжуються фешен ідеї та тренди індустрії. Основна концепція фестивалю це business to business, без роздрібних покупців, лише виробники одягу, бутіки та магазини.

Виробники одягу – учасники фестивалю

Цього року виставка Kiev Fashion 2018 розташовувалась на новому масштабнішому майданчику, ніж у минулі роки. А все завдяки тому, що все більше почало брати участь українських виробників, що, у свою чергу, не може не тішити, отже, українські товари ні чим не поступаються закордонним аналогам.

Значною відмінністю від попередніх виставок було збільшення площі, де відбувався весь фестиваль, а також збільшення учасників на 40%.

На три дні виставка Київ фешен стала головним бізнес-майданчиком для підприємців та потенційних інвесторів фешен індустрії. У роботі виставки взяли участь понад 250 компаній з України та інших країн світу. Унікальність подія полягала в ексклюзивних експозиціях та програмах. Серед них були конференції, семінари, майстер класи, фешен покази та шоу.

Великий асортимент товарів, як завжди, представили постачальники Lanett, Karina Richi, Kifa, Lans.

Стильний одяг фабрик українських та зарубіжних виробників Cornette, Key, Gisela, Lama, Effetto, Obsessive, Irall, Excellent Beauty, Kifa, Lans, Dark, Rica Mare, Caroline розширили асортименти та презентували абсолютно нові колекції, з основними модними віяннями. А також дебютували молоді марки, які змогли привернути до себе увагу.

Kiev Fashion 2018 на крок попереду

Успішний бізнес розвивається тільки тоді, коли бачить на два три кроки попереду себе. Kiev Fashion 2018 дав можливість заглянути в майбутнє. Нові тенденції, які тільки зароджуються і те, що буде модним у недалекому майбутньому, все зібрано в одному місці. Саме цей фестиваль став центром моди на 3 дні. І дав можливість усім учасникам ринку оперативно зібрати всю актуальну інформацію та зустрінеться з постачальниками та споживачами ринку. Адже дуже важливо вловити ті моменти та тенденції ринку, які будуть присутні у наступні роки. Саме тому одна з важливих місій виставки не показати лише те, що зараз буде мода 2018, а дати можливість передбачити те, що буде потім.

Де купити одяг з виставки Kiev Fashion 2018?

Фестиваль Kiev Fashion 2018 – це унікальна подія в Україні, аналога якій немає. Його здатність давати новий поштовх у розвитку індустрії моди в Україні і нас не оминув. Натхненні красою ми радо представляємо Вам розширення асортименту свого інтернет магазину.

Основні учасники виставки присутні у нашому оновленому каталозі Cornette, Key, Gisela, Lama, Effetto, Obsessive, Irall, Excellent Beauty, Kifa, Lans, та ви легко можете купити оптом одяг від виробника на fabriki.com.ua .

А незабаром, обіцяємо розширити свій каталог новими цікавими брендами. Щоб ви змогли максимально точно заповнити свій магазин необхідним товаром.

У нас ви завжди знайдете модний, стильний одяг від виробника і буде в курсі модних новинок!

( 75 )
Рекомендовані товари
Жіночі трусики з мереживом ззаду, середньої посадки, широкий бік. 2 штуки в упаковці, класичні кольори - білий, чорний та тілесний. Натуральна, бавовняна тканина.
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Переглянути всі