Каталог товарів

Як підібрати розмір одягу

Категорії
Зміст
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  

Купівля одягу, спідньої білизни чи взуття, особливо в інтернет магазинах, завжди супроводжується однією і тією ж проблемою – правильністю вибору необхідного розміру. У пошуках відповідного розміру, вимірювань власних параметрів, зіставлення їх з даними в таблицях, кожного окремого бренду, ми витрачаємо багато часу, а також нервів.

Для вирішення цієї проблеми, на нашому торговому майданчику працює унікальна система LookSize . Вона дає змогу миттєво визначити необхідний розмір. Аналізуючи вид товару, розмірні сітки кожного бренду, та зіставляючи їх із Вашими заданими параметрами розмірів, підбирає ідеальний варіант . А також може відобразити де може не підійти той чи інший товар.

Вам лише необхідно зареєструватися і одного разу ввести свої фізичні дані на https://www.looksize.com .

 
 

 
 

Як тільки ви відвідали сторінку сайту Looksize, пройдіть реєстрацію за допомогою Facebook або електронної пошти та заповніть анкетні дані .

 

Після цього, виміряйте всі параметри тіла , які вказані і внесіть їх у наступну форму.

 

 

 
 

Після цього Ви відвідуєте наш сайт https://fabriki.com.ua . На сторінці товару, що сподобався, Ви помітите значок LS із зазначенням Вашого розміру. При натисканні на нього з'явиться віконце, в якому зіставлені Ваші фізичні розміри з розміром товару.

 

Після оформлення замовлення, для більш вдалої покупки, на електронну адресу адміністратору будуть надіслані Ваші виміри, які зможуть переконатися, що система зробила правильний вибір.

Вдалих придбань!

( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Переглянути всі