Каталог товарів

Фітнес одяг у нашому каталозі

Категорії
Ця стаття була оновлена 02 11 2018

Фітнес як частина здорового способу життя або можливість скинути зайві кілограми нині в моді. Тому сучасними дизайнерами все частіше створюється жіночий одяг для спорту та фітнесу. Вона призначена для тренувань, виготовляється із спеціального поєднання тканин, які одночасно:

 • дозволяють шкірі дихати, навіть під час інтенсивного потовиділення;
 • не сковують рухи, дозволяючи виконувати всілякі вправи, сісти на шпагат чи зробити «місток»;
 • Добре підтримують м'язи, завдяки чому не порушується кровообіг і легше відновлюється організм після фізичних навантажень.

Жіночий фітнес-одяг на сервісі fabriki.com.ua представлений:

 1. Компресійним одягом
 2. Топами.
 3. Майки.
 4. Штани.
 5. Легінси.
 6. Шорти.
 7. Трико.
 8. Худі.
 9. Комбінезони.

Кожен оптовик зможе запропонувати своїм клієнткам саме ті варіанти, які їм до вподоби. Наприклад, легінси для спорту з малюнком чи однотонні, кольорові чи класичного чорного кольору. При цьому сайтом fabriki.com.ua пропонується спортивна форма для занять фітнесом в Україні.

 1. Польський BAS BLEU.
 2. Українського BERSERK.
 3. Іспанська GISELA.
 4. Українського KIFA.
 5. Китайський OUNO.
 6. Української TIME OF STYLE.

Сервіс fabriki.com.ua пропонує різноманітний асортимент спортивного одягу інтернет-магазинам, бутікам. Також до співпраці запрошуються дропшиппери, які здійснюють у соцмережах роздрібний продаж одягу. Зробити це можна, замовивши багато одиниць товару чи кілька позицій.

Крім майок, топів, легінсів та лосин для фітнесу, сайтом реалізується багато інших товарів для всієї родини. Близько 88000 позицій 120 виробників з різних країн високоякісної продукції, що постійно оновлюється, пропонується замовникам. Ознайомитися з товарами, а також додати їх до власного контенту зручно завдяки простоті пошукової системи ресурсу та можливості закачування інформації в різній формі.

Підготовлені менеджери проконсультують щодо асортименту, допоможуть у доборі продукту. Ціни від виробників виключать необхідність пошуку нових постачальників та розрахунку з ними – все можна провести один раз. Збільшення товарообігу, прибутку забезпечить швидкість обробки замовлень та його швидке відвантаження.

Кожному оптовику вигідно та зручно працювати з fabriki.com.ua, приєднуйтесь!

( 367 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Переглянути всі