Каталог товарів

Feel and Fly (0)

Feel and Fly

Модний та стильний одяг Feel and Fly від українського виробника справді стала затребувана. Дизайн одягу, функціональність, висока якість матеріалів все це зробило бренд Feel and Fly улюбленим. Великий асортимент, що відповідає молодіжному стилю одягу Streetwear, оновлюється та розширюється, враховуючи всі модні акценти сезонів.

Товари не знайдені

Молодіжний бренд Feel and Fly заснований у місті Рівному. Свою діяльність розпочав із випуску лише однієї моделі штанів Карго на орендованій території. Розвиненішим і бажанням досягти висот у виробництві українського та доступного одягу, увінчалися успіхом.

Сьогодні купити Feel and Fly можна у багатьох обласних центрах України, а також у нашому інтернет-сервісі.

Каталог Feel and Fly

Актуально, стильно, модно та доступно, це можна сказати про кожну категорію одягу торгової марки Feel and Fly. Основна діяльність компанії загострена з виробництва чоловічого одягу.

Верхній одяг для чоловіків українського виробника Feel and Fly представляє парки, демісезонні куртки, анораки, бомбери, мантії та безрукавки. Одяг Feel and Fly виконаний у класичному стилі кожного з виду. Але головною відмінністю верхнього одягу цього бренду є незвичність кольору та оздоблення.

Молодіжний образ складно уявити без толстовок та світшотів. Знаючи про це, бренд Feel and Fly створив чудову колекцію цього виду одягу. Лаконічні, прості та стильні моделі завжди актуальні та доречні. Також модельний ряд заповнений яскравими та модними моделями з орнаментами та принтами.

Штани від виробника Feel and Fly здатні заповнити нішу спортивного та повсякденного сегменту. Виробляються утеплені, демісезонні та літні моделі.

Аксесуари не тільки доповнюють образ, але роблять його неповторним. Саме тому завершений образ від Feel and Fly містить у собі головні убори (шапки, снепбеки). Функціональним доповненням буде міський рюкзак українського виробника.

Де придбати Feel and Fly оптом?

Великий асортимент одягу Feel and Fly здатний заповнити Ваш магазин чи інтернет магазин якісним та модним одягом. Придбати оптом Feel and Fly у нас на fabriki.com.ua легко та зручно!

Відмінною рисою всього бренду Feel and Fly є вміння дизайнерів зробити правильний акцент, виділити яскраві елементи та створити унікальний принт, саме це робить вироби стильними та несхожими на інші.

Переглянути всі